Zleć naszej grawerni personalizację segregatorów, teczek oraz kalendarzy wykonanych z eko skóry! Z przyjemnością umieścimy na nich dowolną grafikę lub logo Twojej firmy. Grawerowanie wykonujemy zarówno na froncie jak i na grzbietach. Oto przykładowa realizacja na czarnej eko-skórze:

segregatory z grawerem
Segregatory z grawerem

Od czego zależy kolor grawerunku na segregatorach?

Ponieważ grawerowanie laserowe polega na „spaleniu” warstwy wierzchniej produktu, finalny kolor grawerunku zależy przede wszystkim od rodzaju materiału, który będzie poddawany obróbce. Najczęściej jest ciemniejszy od warstwy wierzchniej, choć bywają i niespodzianki. Poniżej logotyp naszej firmy, z zaskakującym, złotawym odcieniem. Znakowanie wykonano na czarnej eko-skórze.

Złotawy grawer logotypu Poligrafia Małopolska, na czarnym segregatorze

Czy mamy wpływ na kolor grawerunku na segregatorach?

Niestety, ale nie mamy wielkiego wpływu na kolor grawerunku. Jesteśmy w stanie zmienić efekt końcowy tylko w nieznacznym stopniu, regulując moc pracy urządzenia. Jeżeli zależy Ci na jakimś specjalnym efekcie (np. mocniejszym lub słabszym znakowaniu), zachęcamy do wykonania kilku prób. Operator postara się tak dobrać parametry pracy lasera, aby maksymalnie zbliżyć się do Twoich oczekiwań i jednocześnie nie uszkodzić okleiny segregatorów.

Możemy także wykonać bezpośredni nadruk na gotowych segregatorach za pomocą elastycznego druku UV, lub wydrukować całą okleinę i wykonać segregatory w dowolnej kolorystyce.