Nie mamy ani wielkich biur, ani olbrzymich ciężarówek. Za to mamy najbardziej zadowolonych klientów oraz najlepszą atmosferę w pracy!

Codziennie z uśmiechem podejmujemy się realizacji kolejnych wyzwań oraz wspieramy setki przedsiębiorców w promowaniu ich oferty oraz odnoszeniu sukcesów. Staliśmy się także jednym z największych w Polsce producentem artykułów papierniczych dla przedszkolaków, a nasze produkty docierają aż na trzy kontynenty.

Z kim współpracujemy

Pragniemy współpracować wyłącznie z klientami, którzy podzielają nasze wartości. Cenimy ponad wszystko przyjacielskie relacje oraz wzajemny szacunek. Chociaż głównie koncentrujemy się na obsłudze lokalnego rynku, do grona naszych klientów dołączyli także klienci z wielu krajów, m.in. UE, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Turcji, Ukrainy i Białorusi.

Nasze wartości i zasady

Sztywne, korporacyjne reguły zastąpiliśmy empatycznym podejściem, a dzięki temu, iż łączymy pasję z pracą, nigdy nie brakuje nam motywacji i uśmiechu.

Nie zależy nam ani na jednorazowych transakcjach ani na okazjonalnej współpracy. Pracujemy w zgodzie z zasadami, które jak kompas, codziennie wyznaczają nam dalszy kierunek rozwoju. Poznaj je koniecznie, a jeśli Ci się spodobają, skopiuj je do swojego biznesu.

Deadline? Damy radę!

Chociaż nie lubimy pracować pod presją, doskonale wiemy co to deadline. Dlatego wszystkie prace wykonujemy chwilkę przed obiecanym terminem. Jeżeli masz sytuację awaryjną i potrzebujesz wykonać coś na wczoraj, możesz na nas liczyć.

Ty + Poligrafia Małopolska = Sukces
Ty + Poligrafia Małopolska = Sukces