Kubki reklamowe z nadrukiem są jednym z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych upominków reklamowych. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej użyteczności oraz niskiej cenie produkcji. Aby jednak umilały Twoim klientom i partnerom biznesowym każdy łyk kawy czy herbaty, warto zadbać o ich odpowiednie zaprojektowanie oraz odpowiednio nasycony wydruk.

kubki reklamowe z nadrukiem nowy sącz
Kubki reklamowe z nadrukiem

Kubki z logiem

Kubki firmowe z logiem, to niedrogi i niezwykle praktyczny sposób na codzienną promocję marki. Dobrze zaprojektowane, umilą Twoim partnerom biznesowym przerwę na kawę czy herbatę. Brzmi nieźle, prawda? Z przyjemnością wykonamy je w Twoich barwach firmowych, umieścimy na nich Twój logotyp oraz hasło reklamowe. Zrób prezent swoim klientom oraz swojemu brandowi!

Kubki z nadrukiem w pełnym kolorze

Dzięki temu, iż nadruk na kubkach wykonujemy w technologii cyfrowej, kolory są żywe, a nadruk jest niemal fotograficznej jakości. Do dyspozycji masz pełną kolorystykę CMYK. Możemy na nich umieścić dowolną grafikę oraz fotografie.

Kubki reklamowe z logo
Kubki reklamowe z logo Poligrafia Małopolska umilają naszym pracownikom przerwy w pracy od wielu miesięcy 😉

Czy kubki z nadrukiem można myć w zmywarce?

Estetyka wykonania wydaje się być najważniejszym kryterium wyboru kubków reklamowych. Nie można jednak zapomnieć także ich trwałości. Nie chcesz przecież wręczyć swoim klientom kubków, które po jednym myciu w zmywarce utracą swój urok, prawda?

Produkowane przez nas kubki reklamowe, posiadają nadruk odporny na działanie detergentów oraz wysokiej temperatury, jaką stosują zmywarki do naczyń. Barwnik nie płowieje, nie ściera się oraz nie pęka z czasem. Kubki zatem można myć wielokrotnie w zmywarce, bez obaw o utratę ich jakości.