Kubki są niezwykle praktycznym gadżetem, z którego ucieszy się w zasadzie każdy. W przeciwieństwie do innych upominków reklamowych, mogą służyć Twoim klientom i partnerom biznesowym przez wiele dni. Podoba Ci się taki pomysł? To świetnie, bo przygotowaliśmy coś specjalnego. Poznaj wyjątkowe kubki reklamowe z indywidualnym nadrukiem. Doskonały prezent dla Twoich klientów, partnerów oraz przyjaciół!

Kubki z nadrukiem

Kubki firmowe z logotypem

Kubki firmowe z logo, to niedrogi i niezwykle praktyczny sposób na codzienną promocję marki. Dobrze zaprojektowane, umilą Twoim partnerom biznesowym przerwę na kawę czy herbatę. Brzmi nieźle, prawda? Z przyjemnością wykonamy je w Twoich barwach firmowych, umieścimy na nich Twój logotyp oraz hasło reklamowe. Zrób prezent swoim klientom oraz swojemu brandowi!

Kubki z kolorowym nadrukiem

Dzięki temu, iż nadruk na kubkach wykonujemy w technologii cyfrowej, kolory są żywe, a nadruk jest niemal fotograficznej jakości. Kubki z kolorowym nadrukiem produkujemy w przestrzeni barwnej CMYK.

Czy kubki z nadrukiem można myć w zmywarce?

Estetyka wykonania wydaje się być najważniejszym kryterium wyboru kubków reklamowych. Nie można jednak zapomnieć także ich trwałości. Nie chcesz przecież wręczyć swoim klientom kubków, które po jednym myciu w zmywarce utracą swój urok, prawda?

Produkowane przez nas kubki reklamowe, posiadają nadruk odporny na działanie detergentów oraz wysokiej temperatury, jaką stosują zmywarki do naczyń. Barwnik nie płowieje, nie ściera się oraz nie pęka z czasem. Kubki zatem można myć wielokrotnie w zmywarce, bez obaw o utratę ich jakości.