Manifest naszej firmy to zbiór zasad i wartości, w które wierzymy i którymi się codziennie kierujemy. To także kompas, który nieustannie wskazuje nam właściwy kierunek w codziennych wyzwaniach.


Wierzymy, że dobra obsługa Klienta to wielka sprawa

Nienawidzimy szablonowego podejścia i formalnego traktowania naszych Klientów.  Nie znajdziesz u nas sztucznej atmosfery, sztywnych procedur rodem z korporacyjnego call center. To domena dużych. Gdy rozmawiamy z kimś, staramy się wyjść poza wszelkie schematy i dostrzec w nim przyjaciela. Zbudować relację, która pozwoli stworzyć coś wspaniałego.Obsłużymy Cię tak, abyś opowiadał o tym całemu światu!


Słuchamy by zrozumieć Twoje potrzeby

Skoro trafiłeś do nas, najprawdopodobniej chcesz rozwiązać jakiś problem.
Chcesz zwiększyć sprzedaż? Zyskać nowych klientów? Zbudować markę?
Opowiedz nam swoją historię i co chcesz osiągnąć, a dobierzemy najwspanialsze narzędzia.Wszystko upraszczamy

Zainspirowani postacią Steva Jobs’a wyznajemy zasadę, aby wszystko było jak najprostsze i niespotykanej dotąd jakości. Ciągle upraszczamy wszystkie procesy i podnosimy jakość produktów.


Rośniemy pozostając małymi

Nie nosimy krawatów i garniturów. Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i komfort pracy. Naszymi Klientami są głównie małe firmy, które doceniamy w szczególny sposób. A kiedy pojawia się krytyka, że w dużej firmie postąpionoby inaczej, traktujemy to jako komplement!


Świetnie się bawimy

Wiemy o tym, że frajda to świetne narzędzie biznesowe, dlatego nigdy nie brakuje nam uśmiechu. Wierzymy w to co robimy, bo robimy to, co kochamy. Oddajemy się temu na 100%, dlatego z pasją i zaangażowaniem zdobywamy kolejne rynki.


Czasami też popełniamy błędy

Wierzymy, że nie ma nic złego w popełnianiu błędów, dopóki ciągle nie powtarza się tych samych. Dzięki takiemu podejściu i wyciąganiu wniosków osiągnęliśmy niesamowity procent reklamacji < 0,3%.


Inwestujemy w przyszłość

Nie ma dla nas znaczenia chciwość i myślenie o krótkoterminowym zysku.
Dlatego stale zdobywamy nowe umiejętności, inwestujemy w szkolenia oraz najnowszą technologię.

Ty + Poligrafia Małopolska = Sukces