W ciągu ostatnich kilku lat wydrukowaliśmy miliony folderów i katalogów. Nasze produkty docierają do setek tysięcy odbiorców w Polsce, krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz Kanady. Obsługujemy zarówno niewielkie, rodzinne firmy jak i olbrzymie korporacje.

Przez wiele lat pracy, zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie zarówno w projektowaniu, druku i oprawie katalogów. Doskonale wiemy, jak przedstawić Twoją firmę i jej produkty w najlepszy sposób! Niezależnie od nakładu, jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe katalogi zaledwie w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia.

Szata graficzna, fotografie i copywriting

Z chęcią wykonamy dla Ciebie elegancką szatę graficzną Twojego katalogu. Jeżeli chcesz, możemy wykonać także fotografię produktów oraz napisać skuteczne teksty reklamowe. To wszystko po to, aby przestawić Twoje produkty w najlepszym świetle. Odpowiednie przygotowanie graficzne jest bowiem pierwszym do sukcesu Twojej kampanii reklamowej!

Katalogi w formie elektronicznej

Zlecając nam przygotowanie do druku Twojego katalogu, możesz otrzymać od nas także interaktywne pliki, przeznaczone do publikacji online.

Spersonalizuj katalog i zaskocz klienta!

Coraz większą popularnością cieszy się opcja personalizacji katalogów. Teraz możemy nadrukować jego dane bezpośrednio w katalogach. Dzięki zastosowaniu technologii druku cyfrowego, możemy spersonalizować także strony w środku katalogów!

Rodzaje katalogów

Większość katalogów drukujemy w technologii offsetowej oraz druku cyfrowego. Możemy wykonać zarówno wielotysięczne nakłady, jak i krótkie serie.

Wybierając rodzaj oprawy, należy uwzględnić takie czynniki jak grubość katalogu, rodzaj oprawy oraz wielkość marginesów. W ofercie posiadamy kilka sprawdzonych rozwiązań:

  • oprawa standardowa (zszywki lub drut) – najtańsza forma oprawy. Można ją zastosować niezależnie od nakładu publikacji.
  • oprawa klejona – katalogi PUR – dedykowana jest do katalogów o średniej grubości. Jest niezwykle efektowna (kwadratowy grzbiet).
  • oprawa spiralna