Niezmiernie miło nam poinformować, iż po raz kolejny, na sądecki rynek wprowadzamy technologię przyszłości. Tym razem, jest to najszybszy oraz najbardziej precyzyjny ploter laserowy. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie grawerowanie, cięcie oraz znakowanie dowolnych produktów.

Grawernia Nowy Sącz
Grawernia Nowy Sącz

Laserowa precyzja i najwyższa wydajność. Twój i nasz sukces!

Nie jest tajemnicą, iż podstawą wyceny grawerowania laserowego jest minuta pracy urządzenia. Właśnie dlatego, dokonując inwestycji, wybraliśmy jedną z najlepszych maszyn na świecie. Jedyną, gwarantującą najwyższą jakość przy zawrotnej prędkości pracy, bliskiej 5m/s. Co to oznacza dla Ciebie?

  • krótsze terminy realizacji
  • większą precyzję grawerowania
  • niższe ceny usług

Dzięki kosmicznej szybkości grawerowania, bliskiej 5m/s, jesteśmy w stanie wykonać produkty dla Ciebie nawet 4-krotnie szybciej od konkurencji, z zachowaniem bezkompromisowej jakości.

grawernia poligrafia małopolska

Dodatkowe korzyści dla Ciebie

Przede wszystkim estetyka. Już na etapie cięcia oraz grawerowania, ograniczyliśmy powstawanie przypaleń do absolutnego minimum. Ponadto, jeżeli chcesz, możemy produkty wyczyścić mechanicznie, doprowadzając materiał do perfekcji. A jeśli nie lubisz nieprzyjemnych zapachów, które powstają podczas pracy w drewnie, zleć nam komorowe ozonowanie i ciesz się produktami o zapachu burzy!

Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także lakierowanie (w tym lakierami ozdobnymi, np. z brokatem), bejcowanie oraz nadruk UV.

Grawerowanie w drewnie i sklejce
Przykładowe grawerowanie w drewnie i sklejce

Potrójny ogień w stronę sukcesu!

Pamiętaj, że nie jesteśmy tylko zwykłą grawernią! Połączyliśmy siły wyspecjalizowanego studia graficznego oraz nowoczesnej drukarni cyfrowej. Czekają na Ciebie kreatywni graficy z mnóstwem pomysłów oraz drukarze, potrafiący wydrukować nawet jaskrawo-skrzypiące kolory! Grawernia, jest tylko kropką nad „i”!

Dołącz do nas, a z niezwykłą pasją stworzymy dla Ciebie najbardziej niesamowite i zaskakujące produkty. Zaprojektujemy i wykonamy dla nich także eleganckie opakowania. Sprawimy, że Twoja firma będzie wyglądała świetnie. To nasza obietnica. Wchodzisz w to?

Poligrafia Małopolska Drukarnia Nowy Sącz