Druk na wczoraj

Zaletą druku cyfrowego jest możliwość wykonania niewielkich serii produktów w bardzo szybkim czasie. Aby uruchomić druk, nie musimy wykonywać matryc, a arkusze nadają się do dalszej obróbki natychmiast po opuszczeniu maszyny.

W Drukarni w Nowym Sączu, dysponujemy dwoma profesjonalnymi urządzeniami do druku cyfrowego, w których stosowane są najnowsze rozwiązania technologiczne, m.in. sortowanie / układanie arkuszy, prostowanie arkuszy w stosie oraz kalibracja kolorystyczna w trakcie druku. Warto dodać, iż prace wykonujemy na tych samych papierach, które stosujemy w drukarni offsetowej. Pozwala to na osiągnięcie efektów maksymalnie zbliżonych, zarówno przy druku nisko i wysokonakładowym.

W technologii druku cyfrowego, produkujemy najczęściej wizytówki, ulotki reklamowe, plakaty, zaproszenia, foldery, katalogi, czy książki. Coraz więcej naszych klientów decyduje się na druk materiałów reklamowych spersonalizowanych (np. katalogi, mailingi, zaproszenia czy certyfikaty).

Druk cyfrowy czarno-biały

Wprowadziliśmy do oferty także usługę profesjonalnego druku czarno-białego w nowej i niezwykle rzadkiej technologii copypress. Jako jedni z nielicznych, jesteśmy w stanie osiągnąć prawdziwą szarość (niemal identyczną jak w druku offsetowym) oraz niezwykła liniaturę druku (nawet 200lpi). Jest to niezwykle ważne przy druku takich publikacji jak książki, gazetki i biuletyny.