Kontakt

Sticky post
Logotyp Poligrafia Małopolska

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
Drukarnia Centrum Druku, Poligrafia Małopolska
33-300 Nowy Sącz, ul. Traugutta 3
Telefon: +48 501 368 946
E-mail: info (a) poligrafiamalopolska.pl

Znajdź nas na google maps >

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: nieczynne

Dajemy Ci narzędzia i mówimy jak ich użyć

Trafiłeś na stronę drukarni, dlatego poniżej znajdziesz wybrane produkty reklamowe. Ale to nie wszystko co mamy do zaoferowania!

Jakich rezultatów oczekujesz od kampanii?

Jeżeli zależy Ci na rozwinięciu biznesu, zwiększeniu sprzedaży czy budowaniu silnej marki, skontaktuj się z nami koniecznie! Pomożemy dobrać odpowiednie narzędzia i je skutecznie wykorzystać tak, aby przyniosły spodziewane rezultaty!

Teczki ofertowe

Dzięki nim zachowasz porządek w dokumentach oraz profesjonalnie zaprezentujesz swoją firmę kontrahentom. Teczki drukujemy na podłożach kredowych oraz papierach barwionych w masie. Aby dodać im elegancji, możemy je zafoliować lub uszlachetnić lakierem UV. Zaprojektuj swoje teczki, a my zadbamy o każdy szczegół, aby prezentowały się rewelacyjnie

Wizytówki

O tym, że wizytówki są najważniejszym narzędziem w biznesie, nie trzeba nikogo przekonywać. Są jak Twój garnitur na bankiecie poznawania nowych klientów i partnerów. Mówią o Tobie naprawdę wiele, a ich brak lub nieprofesjonalne wykonanie robi naprawdę żałosne wrażenie.

wizytówki nowy sącz
Profesjonalnie wykonana, estetyczna wizytówka pomoże Ci zrobić dobre pierwsze wrażenie
i pozyskać nowych partnerów biznesowych

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe mogą być niedrogim sposobem na poinformowanie tysięcy odbiorców o tym, czym się zajmujesz. Dzięki zastosowaniu różnych technologii druku, możemy je wykonać zarówno niewielkich jak i wielomilionowych nakładach.

Druk ulotek reklamowych

Katalogi firmowe

W ciągu ostatnich kilku lat wydrukowaliśmy miliony folderów i katalogów. Nasze produkty docierają do setek tysięcy odbiorców w Polsce, krajach Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz Kanady. Obsługujemy zarówno niewielkie, rodzinne firmy jak i olbrzymie korporacje.

Przez wiele lat pracy, zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie zarówno w projektowaniu, druku i oprawie katalogów. Doskonale wiemy, jak przedstawić Twoją firmę i jej produkty w najlepszy sposób! Niezależnie od nakładu, jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe katalogi zaledwie w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia.

Poligrafia Małopolska, czyli słowo o nas

Nie mamy wielkich biur, ani olbrzymich ciężarówek. Nie mamy też kompleksów! Co mamy? Najbardziej zadowolonych i kochanych klientów oraz najlepszą atmosferę w pracy!

Codziennie z uśmiechem podejmujemy nowe wyzwania i pomagamy setkom przedsiębiorców odnosić kolejne sukcesy. Od ponad dwudziestu lat szkolimy się, rozwijamy i inwestujemy w nowe technologie.

Sztywne, korporacyjne reguły zastąpiliśmy empatycznym podejściem. Nie zależy nam na jednorazowych transakcjach ani okazjonalnej współpracy. Pragniemy pracować w zgodzie z zasadami, które jak kompas, codziennie wyznaczają nam dalszy kierunek rozwoju. Jeżeli podzielasz je z nami, zapraszamy Cię do współpracy!

Powiększanie fotografii – wydruki fotograficzne

Wykonujemy profesjonalne powiększenia fotografii do formatu 100 x 70.
Wydruki fotograficzne wykonujemy na prooferze Epson. Gwarantuje to najwyższą jakość, głębie oraz doskonałe przejścia tonalne. Możemy wykonać dla Ciebie także retusz starych, zniszczonych zdjęć.

Wydruki fotografii na maszynach Epson

Rollup’y. Bądź widoczny z daleka!

Jeżeli wybierasz się na targi lub konferencję lub masz trochę wolnego miejsca w lokalu, powinny Cię zainteresować rollupy. Ich największe zalety to duża przestrzeń reklamowa (od 1,7 m2 w górę), nie zajmują wiele miejsca na podłodze i możesz je rozłożyć jednym ruchem ręki.

Rollupy dają Ci nieograniczone możliwości w zaprezentowaniu swojej oferty
lub budowaniu marki

Potykacze reklamowe (stojaki chodnikowe)

Jeżeli prowadzisz sklep przy ruchliwej ulicy lub deptaku, powinny zainteresować Cię potykacze. Są one idealnym sposobem na to, aby zaprosić przechodniów do Twojego lokalu. Ich największą zaletą jest to, że możesz je postawić niemal wszędzie. Jeżeli umieścisz na nich krzykliwą reklamę, masz ruch gwarantowany!

Stojaki reklamowe są idealnym sposobem na zwrócenie uwagi przechodniów

Naklejki. Samoprzylepne, odblaskowe czy magnetyczne?

Naklejki samoprzylepne, to nie tylko świetny produkt reklamowy, ale i miły upominek dla klientów. Możemy je wykonać dla Ciebie na różnych papierach samoprzylepnych, folii (w tym folii odblaskowej) oraz na papierach magnetycznych. Naklejki mogą mieć regularne lub nieregularne kształty. Możemy je zabezpieczyć lakierem lub laminatem. Niech Twój logotyp będzie widoczny wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci!

Page 1 of 2

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén